Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MF-NSMF012-2 (BOURNS) | 29600 | 7.44 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Корпус (размер) | 1206 (3216 Metric) |
| Time to Trip | 0.2s |
| R Min/Max | 1.350 ~ 8.500 Ohm |
| Current - Trip (It) | 290mA |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 120mA |
| Current - Max | 10A |
| Voltage - Max | 30V |
| Серия | MF-NSMF |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| RC0805FR-071K5L (YAGEO) | 800 | 1.24 руб. | |
| RC0805FR-07470RL (YAGEO) | 3840 | 1.24 руб. | |
| STM32F103CBT6 | 2072 | 170.95 руб. | |