Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | N-Channel JFET |
| Частота | 450MHz |
| Gain | 12dB |
| Voltage - Test | 10V |
| Current Rating | 60mA |
| Noise Figure | 3dB |
| Current - Test | 10mA |
| Номинальное напряжение | 25V |
| Корпус (размер) | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Корпус | SOT-23-3 (TO-236) |
| Product Change Notification | Mold Compound Change 12/Dec/2007 |
| Frequency | 450MHz |
|
MMBFJ310LT1 JFET - VHF / UHF Amplifier Transistor
Производитель:
|
||