Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| IRF9328PBF (INTERNATIONAL RECTIFIER) | 64 | 127.20 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Input Capacitance (Ciss) @ Vds | 1680pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) @ Vgs | 52nC @ 10V |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2.4V @ 25µA |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C | 12A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 11.9 mOhm @ 12A, 10V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| FET Type | MOSFET P-Channel, Metal Oxide |
| Серия | HEXFET® |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Power - Max | 2.5W |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Корпус | 8-SO |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| AT24C512BN-SH25-B | 40 | 222.00 руб. | |
| ATMEGA328P-AU (MICRO CHIP) | 3280 | 371.95 руб. | |
| ATTINY2313A-SU | 936 | 255.74 руб. | |
| IRLML2402TRPBF (INFINEON) | 14400 | 16.12 руб. | |
| LPC1768FBD100K (NXP) | 461 | 1 621.90 руб. | |