Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| KSP42 (ONS) | 104000 | 8.68 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 300V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 2mA, 20mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 40 @ 30mA, 10V |
| Power - Max | 625mW |
| Frequency - Transition | 50MHz |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Корпус | TO-92-3 |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BC639 (HOTTECH) | 40 | 4.96 руб. | |
| IRF740 (VISHAY) | 4 | 37.56 руб. | |
| STTH6002CW (ST MICROELECTRONICS) | 112 | 371.95 руб. | |