Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BCX55-16 | 8400 | 2.52 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Корпус | SOT-89 |
| Корпус (размер) | TO-243AA |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Frequency - Transition | 180MHz |
| Power - Max | 1.25W |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 150mA, 2V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 50mA, 500mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 60V |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Transistor Type | NPN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 2N7002LT1G (ON SEMICONDUCTOR) | 134240 | 2.54 руб. | |
| SMBJ14A (YJ) | 2160 | 21.08 руб. | |
| SMBJ18A | 14320 | 3.54 руб. | |
| TL431IDBZR | 23840 | 7.40 руб. | |
| TPS76150DBVR (TEXAS INSTRUMENTS) | 2 | 127.20 руб. | |