STD60NF06T4
Цена
STD60NF06T4 1460 37.49
FET Feature Standard
Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 30A, 10V
Drain to Source Voltage (Vdss) 60V
Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C 60A
Vgs(th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Gate Charge (Qg) @ Vgs 66nC @ 10V
Input Capacitance (Ciss) @ Vds 1810pF @ 25V
Power - Max 110W