SGH80N60UFTU
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
SGH80N60UFTU 1 Заказ радиодеталей
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 40A
Current - Collector (Ic) (Max) 80A
Power - Max 195W