PD55003S-E
Наименование
Кол-во
Цена
PD55003S-E (STMICROELECTRONICS) 21 17 118.18
Описание PD55003S-E
TRANS RF N-CH FET LDMOST PWRSO10
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Transistor Type LDMOS
Частота 500MHz
Frequency 500MHz
Gain 17dB
Voltage - Test 12.5V
Current Rating 2.5A
Current - Test 50mA
Power - Output 3W
Номинальное напряжение 40V