IKW25N120H3
Наименование
Кол-во
Цена
IKW25N120H3 (INFINEON) 6 232.85
Описание IKW25N120H3
IGBT 1200V 50A 326W TO247-3
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия TrenchStop™
IGBT Type Trench and Field Stop
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 25A
Current - Collector (Ic) (Max) 50A
Power - Max 326W