Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|---|---|---|
| ATF-33143-BLKG (AVAGO) | 880 | 636.00 |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | pHEMT FET |
| Частота | 2GHz |
| Gain | 15dB |
| Voltage - Test | 4V |
| Current Rating | 305mA |
| Noise Figure | 0.5dB |
| Current - Test | 80mA |
| Power - Output | 22dBm |
| Номинальное напряжение | 5.5V |
| Корпус (размер) | SC-82A, SOT-343 |
| Корпус | SOT-343 |
| Frequency | 2GHz |