Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MT41J128M16HA-15E IT:D (MICRON) | 2 | 1 908.00 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Формат памяти | RAM |
| Тип памяти | DDR3 SDRAM |
| Объем памяти | 2G (128M x 16) |
| Скорость | 667MHz |
| Интерфейс подключения | Parallel |
| Напряжение питания | 1.425 V ~ 1.575 V |
| Рабочая температура | -40°C ~ 95°C |
| Корпус (размер) | 96-TFBGA |
| Корпус | 96-FBGA (9x14) |