DF14-9S-1.25C
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание DF14-9S-1.25C
CONN SOCKET 9POS 1.25MM CRIMP
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия DF14
Connector Type Receptacle
Contact Type Female Socket
Number of Positions 9
Pitch 0.049" (1.25mm)