DF14-9S-1.25C
Цена
DF14-9S-1.25C (HIROSE ELECTRIC) 1 26.39
Описание DF14-9S-1.25C
CONN SOCKET 9POS 1.25MM CRIMP
Серия DF14
Connector Type Receptacle
Contact Type Female Socket
Number of Positions 9
Pitch 0.049" (1.25mm)