MBRS1100T3G
Версия для печати SMD диод Шоттки 100V 1A
Цена
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750mV @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500µA @ 100V
Diode Type Schottky
Скорость Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)