IRGB10B60KD
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
IGBT Type NPT
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 10A
Current - Collector (Ic) (Max) 22A
Power - Max 156W