FGL60N100BNTD
Наименование
Кол-во
Цена
FGL60N100BNTD 10 1 653.60
Описание FGL60N100BNTD
IGBT N-CH 1000V 60A TO-264
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
IGBT Type NPT and Trench
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 1000V
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.9V @ 15V, 60A
Current - Collector (Ic) (Max) 60A
Power - Max 180W