FGH60N60SMD
Цена
FGH60N60SMD 440 327.11
Описание FGH60N60SMD
IGBT 600V 60A TO-247
IGBT Type Field Stop
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 60A
Current - Collector (Ic) (Max) 120A
Power - Max 600W