ESDA6V1BC6
Версия для печати Супрессор (TRANSIL QUAD SUPPR ESD SOT23-6 TRANSIL™ STMicroelectronics SOT-23-6 Cut Tape (CT) 4 Channel Array - Bidirectional 80W 5V 6.1V )
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия TRANSIL™
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 5V
Voltage - Breakdown 6.1V
Мощность (Ватт) 80W