Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|---|---|---|
| CY7C1470V25-200BZI (CYPRESS) | 290 | 38 668.80 |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Формат памяти | RAM |
| Тип памяти | SRAM - Synchronous |
| Объем памяти | 72M (2M x 36) |
| Скорость | 200MHz |
| Интерфейс подключения | Parallel |
| Напряжение питания | 2.375 V ~ 2.625 V |
| Рабочая температура | -40°C ~ 85°C |
| Корпус (размер) | 165-LBGA |
| Корпус | 165-FBGA (15x17) |