BLM21BB121SN1D
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Current Rating 200mA
Impedance @ Frequency 120 Ohm @ 100MHz
Серия EMIFIL®, BLM21B
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max