BLM21BB121SN1D
Цена
BLM21BB121SN1D (MURATA) 2080 6.95
Параметр
Значение
Current Rating 200mA
Impedance @ Frequency 120 Ohm @ 100MHz
Серия EMIFIL®, BLM21B
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max