BLM15HB221SN1D
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Impedance @ Frequency 220 Ohm @ 100MHz
Серия EMIFIL®, BLM15H
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Current Rating 250mA
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max