BLM15HB221SN1D
Цена
BLM15HB221SN1D (MURATA) 5680 1.24
Параметр
Значение
Impedance @ Frequency 220 Ohm @ 100MHz
Серия EMIFIL®, BLM15H
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Current Rating 250mA
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max