Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BC869 | 776 | 33.30 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | PNP |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 1A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 20V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 100mA, 1A |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 85 @ 500mA, 1V |
| Power - Max | 1.2W |
| Frequency - Transition | 140MHz |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | TO-243AA |
| Корпус | SOT-89 |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BAV70 (JINGDAO) | 166895 | 1.20 руб. (от 100 шт. 0.60 руб.) | |