3224G-1-105E
Версия для печати
Цена
Описание 3224G-1-105E
TRIMMER 1M OHM 0.25W SMD
Product Change Notification Epoxy Color Change/Model 3224 June 2007 Material Change March 2011
Серия Trimpot® 3224 - Sealed
Сопротивление (Ом) 1M
Мощность (Ватт) 0.25W, 1/4W
Допустимые отклонения емкости ±10%
Tolerance ±10%
Температурный коэфициент ±100ppm/°C
Number of Turns 12
Adjustment Type Side Adjustment
Resistive Material Cermet
Тип монтажа Поверхностный
Termination Style Gull Wing
Корпус (размер) Square - 0.190" L x 0.180" W x 0.139" H (4.80mm x 4.60mm x 3.69mm)