TSML1000
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание TSML1000
EMITTER IR 1.9MM 950NM DOME SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Current - DC Forward (If) 100mA
Radiant Intensity (Ie) Min @ If 3mW/sr @ 100mA
Wavelength 950nm
Voltage - Forward (Vf) Typ 1.2V
Viewing Angle 24°
Orientation Top View
Тип монтажа Поверхностный
Корпус (размер) 1.9mm Dia, Reverse Gullwing