Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MBRS340 (HOTTECH) | 960 | 11.57 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 525mV @ 3A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40V |
| Current - Average Rectified (Io) | 4A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2mA @ 40V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AB, SMC |
| Корпус | SMC |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| LPC1778FBD144,551 | 206 | 1 554.00 руб. | |
| TIP120 (ST MICROELECTRONICS) | 152 | 47.84 руб. | |
| КТ315В | 146271 | 6.66 руб. | |
| СНП58-32/94Х9В-23-2-В | 3 | 88.80 руб. | |