Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| SS9014C | 30976 | 3.82 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Transistor Type | NPN |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 45V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 300mV @ 5mA, 100mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 200 @ 1mA, 5V |
| Power - Max | 450mW |
| Frequency - Transition | 270MHz |
| Тип монтажа | Выводной |
| Корпус (размер) | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Корпус | TO-92-3 |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| КТ3102Б (ЭЛЕКС) | 256 | 520.73 руб. | |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 2SC2688-Y NPN (FAIRCHILD) | 922 | 10.18 руб. | |
| L7809CV (ST MICROELECTRONICS) | 6800 | 52.07 руб. | |
| SS9015B (ПЛАНЕТА) | 266 | 19.68 руб. | |
| КТ368АМ (ИНТЕГРАЛ) | 80 | 28.11 руб. | |