SPP11N80C3
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия CoolMOS™
FET Type MOSFET N-Channel, Metal Oxide
FET Feature Standard
Rds On (Max) @ Id, Vgs 450 mOhm @ 7.1A, 10V
Drain to Source Voltage (Vdss) 800V
Current - Continuous Drain (Id) @ 25° C 11A
Vgs(th) (Max) @ Id 3.9V @ 680µA
Gate Charge (Qg) @ Vgs 85nC @ 10V
Input Capacitance (Ciss) @ Vds 1600pF @ 100V
Power - Max 156W