PB5006-E3/45
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Peak Reverse (Max) 600V
Current - DC Forward (If) 4.5A
Diode Type Single Phase
Скорость Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)