PB5006-E3/45
Наименование
Кол-во
Цена
PB5006-E3/45 (VISHAY) 6678 339.80
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Peak Reverse (Max) 600V
Current - DC Forward (If) 4.5A
Diode Type Single Phase
Скорость Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)