Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| SMBJ18A | 14320 | 3.66 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Серия | SMBJ |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 18V |
| Voltage - Breakdown | 20V |
| Мощность (Ватт) | 600W |
| Polarization | Unidirectional |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AA, SMB |
| Корпус | SMB |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| ATTINY12L-4SI (ATMEL) | 160 | 152.64 руб. | |
| BC817-16 (YJ) | 288000 | 1.24 руб. | |
| BZX84C6V2 | 43112 | 4.44 руб. | |