Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| RXEF250 | 2 | 66.60 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | PolySwitch® |
| Voltage - Max | 72V |
| Current - Max | 40A |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 2.5A |
| Current - Trip (It) | 5A |
| R Min/Max | 0.050 ~ 0.080 Ohm |
| Time to Trip | 15.6s |
| Корпус (размер) | Radial |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MCP101-450DI/TO (MICRO CHIP) | 941 | 81.41 руб. | |
| НР1-7Б-4-0,125-220 ОМ-5% | 72 | 4.44 руб. | |
| НР1-7Б-4-0,125-470 ОМ-5% | 7 | 4.44 руб. | |