Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MF-R250 (BOURNS) | 640 | 31.00 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | MF-R |
| Voltage - Max | 30V |
| Current - Max | 40A |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 2.5A |
| Current - Trip (It) | 5A |
| R Min/Max | 0.025 ~ 0.048 Ohm |
| Time to Trip | 10.3s |
| Корпус (размер) | Radial |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 1N5819 | 2319 | 8.88 руб. | |
| B82721A2202N1 (TDK EPCOS) | 120 | 136.38 руб. | |
| GRM1885C1H560JA01D (MURATA) | 3520 | 13.81 руб. | |
| LM317T-DG | 2120 | 24.59 руб. | |