Параметр |
Значение |
|---|---|
| Тип монтажа | Выводной |
| Triac Type | Standard |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Конфигурация | Single |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 45mA |
| Voltage - Off State | 800V |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 35mA |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 120A @ 60Hz |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 12A |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.1V |