BTA06-600C
Версия для печати TRIAC 600V, 6A, Igt=25mA
Цена
Конфигурация Single
Current - Hold (Ih) (Max) 25mA
Voltage - Off State 600V
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 25mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 60A, 63A
Current - On State (It (RMS)) (Max) 6A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V