BT134W-600D
Версия для печати SMD триак 1A 600V 5mA
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Triac Type Logic - Sensitive Gate
Тип монтажа Поверхностный
Конфигурация Single
Current - Hold (Ih) (Max) 10mA
Voltage - Off State 600V
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 10A, 11A
Current - On State (It (RMS)) (Max) 1A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V