BT151X-650R
Цена
BT151X-650R 1380 22.99
SCR Type Standard Recovery
Voltage - Off State 650V
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V
Voltage - On State (Vtm) (Max) 1.75V
Current - On State (It (AV)) (Max) 7.5A
Current - On State (It (RMS)) (Max) 12A
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 15mA
Current - Hold (Ih) (Max) 20mA
Current - Off State (Max) 500µA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 120A, 132A
Рабочая температура -40°C ~ 125°C