ATUM-12/3-0-STK
Наименование
Кол-во
Цена
ATUM-12/3-0-STK (TE CONNECTIVITY) 96 706.71
Описание ATUM-12/3-0-STK
HEATSHRINK DUAL WALL 12MM X 4'
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия ATUM
Тип Tubing, Flexible
Shrinkage Ratio 4 to 1
Length 4.00' (1.22m)
Inner Diameter - Supplied 0.472" (12.0mm)
Inner Diameter - Recovered 0.118" (2.99mm)
Recovered Wall Thickness 0.055" (1.40mm)