MDF7-25S-2.54DSA(55)
Наименование
Кол-во
Цена
MDF7-25S-2.54DSA(55) (HIROSE) 80 139.10
Описание MDF7-25S-2.54DSA(55)
CONN RECEPT 25POS SINGLE TIN
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия MDF7
Connector Type Receptacle, Bottom Entry
Number of Positions 25
Number of Positions Loaded All
Pitch 0.100" (2.54mm)
Number of Rows 1
Height Above Board 0.197" (5.00mm)