BTA12-800B
Версия для печати Симистор на 12 ампер 800 вольт, изолированный корпус
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Current - Hold (Ih) (Max) 50mA
Конфигурация Single
Тип монтажа Выводной
Triac Type Standard
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Off State 800V
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 105A @ 60Hz
Current - On State (It (RMS)) (Max) 12A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.1V