PTGL09AR390N0B52A0
Наименование
Кол-во
Цена
PTGL09AR390N0B52A0 (MURATA) 2 74.98
Описание PTGL09AR390N0B52A0
THERM 39 OHM 250V PTC RADIAL
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption
Серия PTGL
Voltage - Max 250V
Current - Max 600mA
Current - Hold (Ih) (Max) 115mA
Current - Trip (It) 245mA