MF-SM150-2
Наименование
Кол-во
Цена
MF-SM150-2 (BOURNS) 22 43.39
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия MF-SM
Voltage - Max 15V
Current - Max 100A
Current - Hold (Ih) (Max) 1.5A
Current - Trip (It) 3A
R Min/Max 0.060 ~ 0.250 Ohm