Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MF-R300 (BOURNS) | 6800 | 32.24 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Корпус (размер) | Radial |
| Time to Trip | 10.8s |
| R Min/Max | 0.020 ~ 0.050 Ohm |
| Current - Trip (It) | 6A |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 3A |
| Current - Max | 40A |
| Серия | MF-R |
| Voltage - Max | 30V |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| SF18 (LGE) | 1360 | 2.48 руб. | |
| ФД-256 С ЛИНЗОЙ (КВАРЦ) | 727 | 330.72 руб. | |