Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MF-R250 (BOURNS) | 640 | 28.52 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | MF-R |
| Voltage - Max | 30V |
| Current - Max | 40A |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 2.5A |
| Current - Trip (It) | 5A |
| R Min/Max | 0.025 ~ 0.048 Ohm |
| Time to Trip | 10.3s |
| Корпус (размер) | Radial |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| B82498F3470J000 (TDK (EPCOS)) | 880 | 61.32 руб. | |
| КД102А (ДНЕПР) | 264 | 173.58 руб. | |
| КР140УД1208 (МИКРО-М) | 1280 | 223.17 руб. | |