Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MF-MSMF020-2 (BOURNS) | 47 | 7.44 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Серия | MF-MSMF |
| Voltage - Max | 30V |
| Current - Max | 80A |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 200mA |
| Current - Trip (It) | 400mA |
| R Min/Max | 0.400 ~ 6.000 Ohm |
| Time to Trip | 0.06s |
| Корпус (размер) | 1812 (4532 Metric) |
| Product Change Notification | MF-MSMF Series Reel Color Change Jan 2011 |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 0805YC475KAT2A | 12 |
|
|
| SM6T15A (ST MICROELECTRONICS) | 95 | 17.81 руб. | |