VLS4012ET-220M
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание VLS4012ET-220M
INDUCTOR POWER 22UH .70A SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия VLS
Inductance 22µH
Current 700mA
Current - Saturation 700mA
Current - Temperature Rise 950mA
Допустимые отклонения емкости ±20%
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 468 mOhm Max
Корпус (размер) 0.157" L x 0.157" W x 0.047" H (4.00mm x 4.00mm x 1.20mm)
Тип монтажа Поверхностный
Рабочая температура -40°C ~ 105°C
Frequency - Test 1MHz