IHLP6767DZER3R3M11
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание IHLP6767DZER3R3M11
INDUCTOR POWER 3.3UH 20.5A SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия IHLP®
Inductance 3.3µH
Current 20.5A
Current - Saturation 14A
Current - Temperature Rise 20.5A
Допустимые отклонения емкости ±20%
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 7.3 mOhm Max
Корпус (размер) 0.675" L x 0.675" W x 0.158" H (17.15mm x 17.15mm x 4.00mm)
Тип монтажа Поверхностный
Рабочая температура -55°C ~ 125°C
Frequency - Test 100kHz