IHLP1616BZER2R2M01
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание IHLP1616BZER2R2M01
INDUCTOR POWER 2.2UH 2.85A SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия IHLP®
Inductance 2.2µH
Current 2.85A
Current - Saturation 6A
Current - Temperature Rise 2.85A
Допустимые отклонения емкости ±20%
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Корпус (размер) 0.175" L x 0.160" W x 0.079" H (4.45mm x 4.06mm x 2.00mm)
Тип монтажа Поверхностный
Рабочая температура -55°C ~ 125°C
Frequency - Test 100kHz