IHLP1616ABER2R2M11
Наименование
Кол-во
Цена
IHLP1616ABER2R2M11 (VISHAY) 2 184.45
Описание IHLP1616ABER2R2M11
INDUCTOR POWER 2.2UH 2.75A SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия IHLP®
Inductance 2.2µH
Current 2.75A
Current - Saturation 3A
Current - Temperature Rise 2.75A
Допустимые отклонения емкости ±20%
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Корпус (размер) 0.175" L x 0.160" W x 0.047" H (4.45mm x 4.06mm x 1.20mm)
Тип монтажа Поверхностный
Рабочая температура -55°C ~ 125°C
Frequency - Test 100kHz